Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3852G33DRBR
TPS3852G33DRBR
TPS3852G33DRBR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3852
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SON
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: Adjustable/Selectable
Voltage - Threshold: 3.3V
Supplier Device Package: 8-SON (3x3)
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 13614 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 310
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS3852G33DRBR Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: Adjustable/Selectable, Voltage - Threshold: 3.3V, Supplier Device Package: 8-SON (3x3), Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS3852G33DRBR TPS3852G33DRBR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3852 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SON
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Reset: Active Low
Voltage - Threshold: 3.3V
Part Status: Active
auf Bestellung 2698 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
TPS3852G33DRBR TPS3852G33DRBR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3852 Supervisory Circuits High-accuracy voltag e supervisor with p A 595-TPS3852G33DRBT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Threshold: 3.3V