Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS3852H18QDRBRQ1
TPS3852H18QDRBRQ1
TPS3852H18QDRBRQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3852-q1
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SON
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: Adjustable/Selectable
Voltage - Threshold: 1.8V
Supplier Device Package: 8-SON (3x3)
Grade: Automotive
DigiKey Programmable: Not Verified
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 14340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 216
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS3852H18QDRBRQ1 Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: Adjustable/Selectable, Voltage - Threshold: 1.8V, Supplier Device Package: 8-SON (3x3), Grade: Automotive, DigiKey Programmable: Not Verified, Qualification: AEC-Q100.
Weitere Produktangebote TPS3852H18QDRBRQ1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS3852H18QDRBRQ1 TPS3852H18QDRBRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3852-q1 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Reset: Active Low
Voltage - Threshold: 1.8V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
Produkt ist nicht verfügbar
TPS3852H18QDRBRQ1 TPS3852H18QDRBRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps3852-q1 Supervisory Circuits Automotive, high-accuracy voltage supervisor with Integrated window watchdog timer 8-SON -40 to 125