Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS563252DRLR
TPS563252DRLR
TPS563252DRLR Texas Instruments
tps563252.pdf?ts=1695216000328&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS563252
Hersteller: Texas Instruments
Conv DC-DC 3V to 17V Synchronous Step Down Single-Out 0.6V to 10V 3A 6-Pin SOT-563 T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS563252DRLR Texas Instruments
Description: IC REG BUCK ADJ 3A SOT563, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-563, SOT-666, Output Type: Adjustable, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 3A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 1.2MHz, Voltage - Input (Max): 17V, Topology: Buck, Supplier Device Package: SOT-563, Synchronous Rectifier: Yes, Voltage - Output (Max): 10V, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output (Min/Fixed): 0.6V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS563252DRLR TPS563252DRLR Hersteller : Texas Instruments tps563252.pdf?ts=1695216000328&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS563252 Description: IC REG BUCK ADJ 3A SOT563
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-563, SOT-666
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1.2MHz
Voltage - Input (Max): 17V
Topology: Buck
Supplier Device Package: SOT-563
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 10V
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output (Min/Fixed): 0.6V
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
TPS563252DRLR TPS563252DRLR Hersteller : Texas Instruments tps563252.pdf?ts=1695216000328&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS563252 Switching Voltage Regulators 3-V to 17-V input vo ltage 3-A 1.2-Mhz
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Adjustable
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 1.2MHz
Voltage - Input (Max): 17V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 10V
Voltage - Input (Min): 3V
Mindestbestellmenge: 24
TPS563252DRLR TPS563252DRLR Hersteller : Texas Instruments tps563252.pdf?ts=1695216000328&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTPS563252 Conv DC-DC 3V to 17V Synchronous Step Down Single-Out 0.6V to 10V 3A 6-Pin SOT-563 T/R
Produkt ist nicht verfügbar