Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS60250EVM-185
TPS60250EVM-185
TPS60250EVM-185 Texas Instruments
slvu208b.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPS60250
Packaging: Box
Features: Dimmable
Voltage - Input: 3V ~ 6V
Current - Output / Channel: 25mA
Utilized IC / Part: TPS60250
Supplied Contents: Board(s), Cable(s)
Outputs and Type: 7 Non-Isolated Outputs
Contents: Board(s), Cable(s)
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS60250EVM-185 Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPS60250, Packaging: Box, Features: Dimmable, Voltage - Input: 3V ~ 6V, Current - Output / Channel: 25mA, Utilized IC / Part: TPS60250, Supplied Contents: Board(s), Cable(s), Outputs and Type: 7 Non-Isolated Outputs, Contents: Board(s), Cable(s).