Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS61500EVM-369
TPS61500EVM-369
TPS61500EVM-369 Texas Instruments
slvu261.pdf
Hersteller: Texas Instruments
TPS61500 LED Driver Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS61500EVM-369 Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPS61500, Packaging: Box, Voltage - Output: 12.5V, 15.5V, Voltage - Input: 2.9V ~ 15V, Contents: Board(s), Current - Output / Channel: 500mA, Utilized IC / Part: TPS61500, Supplied Contents: Board(s), Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote TPS61500EVM-369
Packaging: Box
Voltage - Output: 12.5V, 15.5V
Voltage - Input: 2.9V ~ 15V
Contents: Board(s)
Current - Output / Channel: 500mA