Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS79501DRBEVM
TPS79501DRBEVM
TPS79501DRBEVM Texas Instruments
sbvu016a.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPS79501
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V
Voltage - Input: 2.7V ~ 5.5V
Current - Output: 500mA
Regulator Type: Positive Adjustable
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: TPS79501
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Contents: Board(s)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS79501DRBEVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR TPS79501, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V, Voltage - Input: 2.7V ~ 5.5V, Current - Output: 500mA, Regulator Type: Positive Adjustable, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: TPS79501, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Contents: Board(s).