Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPS8268105SIPR
TPS8268105SIPR
TPS8268105SIPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps8268090
Hersteller: Texas Instruments
Module DC-DC 1-OUT 1.05V 1.6A 9-Pin uSIP T/R
auf Bestellung 103264 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 186
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPS8268105SIPR Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 1.05V, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 9-SMD Module, Size / Dimension: 0.11" L x 0.09" W x 0.04" H (2.9mm x 2.3mm x 1.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.6A, Supplier Device Package: 9-USIP, Voltage - Input (Min): 2.5V, Voltage - Output 1: 1.05V, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPS8268105SIPR TPS8268105SIPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps8268090 Description: DC DC CONVERTER 1.05V
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Package / Case: 9-SMD Module
Size / Dimension: 0.11" L x 0.09" W x 0.04" H (2.9mm x 2.3mm x 1.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.6A
Supplier Device Package: 9-USIP
Voltage - Input (Min): 2.5V
Voltage - Output 1: 1.05V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 103264 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 141
TPS8268105SIPR TPS8268105SIPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps8268090 Module DC-DC 1-OUT 1.05V 1.6A 9-Pin uSIP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 9-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.6A
Voltage - Input (Min): 2.5V
Voltage - Output 1: 1.05V
Number of Outputs: 1
TPS8268105SIPR TPS8268105SIPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftps8268090 DC/DC Converters - SMD 1.6-A HIGH-EFFICIEN MicroSiP A 595-TPS82 A 595-TPS8268105SIPT