Produkte > KYOCERA AVX > TPSA106K010Y1800
TPSA106K010Y1800
TPSA106K010Y1800 KYOCERA AVX
TPS-3165399.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10% 1206 ESR = 1.8Ohm
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 115-119 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSA106K010Y1800 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 10V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSA106K010Y1800 TPSA106K010Y1800 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1830 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
TPSA106K010Y1800 TPSA106K010Y1800 Hersteller : KYOCERA AVX Components 259tps.pdf Cap Tant Solid 10uF 10V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.8 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V