Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSA226M006R0500
TPSA226M006R0500
TPSA226M006R0500 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1929 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 495
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSA226M006R0500 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSA226M006R0500 TPSA226M006R0500 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 22uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1929 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 495
TPSA226M006R0500 TPSA226M006R0500 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 22uF 20% 1206 ESR = 500mOhm
auf Bestellung 388 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TPSA226M006R0500 TPSA226M006R0500 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 20
TPSA226M006R0500 TPSA226M006R0500 Hersteller : AVX tps-776850.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 22uF 20% 1206 ESR = 500mOhm
auf Bestellung 539 Stücke:
TPSA226M006R0500 Hersteller : AVX TPS.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V