Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSB336K006R0600
TPSB336K006R0600
TPSB336K006R0600 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 6.3V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3720 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 446
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSB336K006R0600 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 10% 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSB336K006R0600 TPSB336K006R0600 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 33uF 6.3V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3720 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 446
TPSB336K006R0600 TPSB336K006R0600 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 2000
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 18
TPSB336K006R0600 TPSB336K006R0600 Hersteller : KYOCERA AVX TPS-3165399.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 10% L ESR
Mindestbestellmenge: 3
TPSB336K006R0600 TPSB336K006R0600 Hersteller : AVX tps-776850.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 10% L ESR
TPSB336K006R0600 Hersteller : AVX TPS.pdf