Produkte > KYOCERA AVX > TPSB475M016R1500
TPSB475M016R1500
TPSB475M016R1500 KYOCERA AVX
TPS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 1205 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSB475M016R1500 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote TPSB475M016R1500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSB475M016R1500 Hersteller : AVX TPS.pdf
auf Bestellung 120000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
TPSB475M016R1500 TPSB475M016R1500 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.5 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TPSB475M016R1500 TPSB475M016R1500 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPSB475M016R1500 TPSB475M016R1500 Hersteller : Kyocera AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 4.7uF 20% Tol. 1 500 ESR