Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSB476K010A0350
TPSB476K010A0350
TPSB476K010A0350 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 10V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.35 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSB476K010A0350 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TPSB476K010A0350
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSB476K010A0350 TPSB476K010A0350 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPSB476K010A0350 TPSB476K010A0350 Hersteller : AVX tps-776850.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 47uF 10%