Produkte > KYOCERA AVX > TPSC107K010S0075
TPSC107K010S0075
TPSC107K010S0075 Kyocera AVX
TPS.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10%
auf Bestellung 2734 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSC107K010S0075 Kyocera AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TPSC107K010S0075
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSC107K010S0075 TPSC107K010S0075 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 100uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.075 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TPSC107K010S0075 TPSC107K010S0075 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V