Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSC107M006R0150
TPSC107M006R0150
TPSC107M006R0150 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 6.3V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.15 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 58000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSC107M006R0150 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSC107M006R0150 TPSC107M006R0150 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 100uF 6.3V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.15 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 58000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 738 Stücke:
Mindestbestellmenge: 281
auf Bestellung 738 Stücke:
Mindestbestellmenge: 281
TPSC107M006R0150 TPSC107M006R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 20% 2312 ESR= 150 mOhm
Mindestbestellmenge: 3
TPSC107M006R0150 TPSC107M006R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 14
TPSC107M006R0150 TPSC107M006R0150 Hersteller : AVX tps-776850.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100UF 6.3V C CASE
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V