Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSC686M010R0100
TPSC686M010R0100
TPSC686M010R0100 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 68uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.1 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSC686M010R0100 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSC686M010R0100 TPSC686M010R0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 68uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.1 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 3000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1500
TPSC686M010R0100 TPSC686M010R0100 Hersteller : KYOCERA AVX TPS-3165399.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% Tol. 10 0 ESR
auf Bestellung 4 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 13 Stücke:
TPSC686M010R0100 Hersteller : AVX TPS.pdf
auf Bestellung 150000 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TPSC686M010R0100 TPSC686M010R0100 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V