Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSC686M016T0200
TPSC686M016T0200
TPSC686M016T0200 KYOCERA AVX Components
tps_auto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 68uF 16V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.2 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 22000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSC686M016T0200 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 68UF 20% 16V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote TPSC686M016T0200
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSC686M016T0200 TPSC686M016T0200 Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP TANT 68UF 20% 16V 2312
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPSC686M016T0200 TPSC686M016T0200 Hersteller : KYOCERA AVX TPS_AUTO-3165215.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 68uF 20% ESR = 200mOhm