Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD106M035Y0300
TPSD106M035Y0300
TPSD106M035Y0300 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 35V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.3 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD106M035Y0300 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 10UF 20% 35V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TPSD106M035Y0300
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD106M035Y0300 TPSD106M035Y0300 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 35V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPSD106M035Y0300 TPSD106M035Y0300 Hersteller : AVX tps-776850.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 10uF 20%