Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD107K010R0080
TPSD107K010R0080
TPSD107K010R0080 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.08 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD107K010R0080 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD107K010R0080 TPSD107K010R0080 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.08 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Mindestbestellmenge: 187
auf Bestellung 393 Stücke:
Mindestbestellmenge: 184
auf Bestellung 393 Stücke:
Mindestbestellmenge: 165
TPSD107K010R0080 TPSD107K010R0080 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 500 Stücke:
TPSD107K010R0080 TPSD107K010R0080 Hersteller : Kyocera AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF Case D
auf Bestellung 360 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V