Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD107K010T0100V
TPSD107K010T0100V
TPSD107K010T0100V KYOCERA AVX Components
tps_auto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1216 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 282
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD107K010T0100V KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD107K010T0100V TPSD107K010T0100V Hersteller : KYOCERA AVX Components tps_auto.pdf Cap Tant Solid 100uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 1216 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 277
TPSD107K010T0100V TPSD107K010T0100V Hersteller : KYOCERA AVX TPS_AUTO.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 500
TPSD107K010T0100V TPSD107K010T0100V Hersteller : KYOCERA AVX TPS_AUTO.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 10% 2917 E SR=.1Ohm AEC-Q200
auf Bestellung 63 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 8