Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD107M016R0125
TPSD107M016R0125
TPSD107M016R0125 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.125 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD107M016R0125 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 100UF 20% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 125mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD107M016R0125 TPSD107M016R0125 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 100uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.125 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
TPSD107M016R0125 TPSD107M016R0125 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 125mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 2000 Stücke:
auf Bestellung 328 Stücke:
Mindestbestellmenge: 121
auf Bestellung 328 Stücke:
Mindestbestellmenge: 85
TPSD107M016R0125 TPSD107M016R0125 Hersteller : Kyocera AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 16V 20% L ESR
auf Bestellung 803 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V