Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD336M025R0100
TPSD336M025R0100
TPSD336M025R0100 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 25V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 555 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 122
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD336M025R0100 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 20% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD336M025R0100 TPSD336M025R0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 33uF 25V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 555 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 122
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
TPSD336M025R0100 TPSD336M025R0100 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
TPSD336M025R0100 TPSD336M025R0100 Hersteller : Kyocera AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 25V 20% SER III
auf Bestellung 871 Stücke:
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 1938 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TPSD336M025R0100 Hersteller : AVX TPS.pdf