Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD336M025R0200V
TPSD336M025R0200V
TPSD336M025R0200V KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 25V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.2 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD336M025R0200V KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 20% 25V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote TPSD336M025R0200V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD336M025R0200V TPSD336M025R0200V Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPSD336M025R0200V TPSD336M025R0200V Hersteller : Kyocera AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 33uF 20% 2917 ES R= 200 mOhm