Produkte > KYOCERA AVX > TPSD476K010T0100V
TPSD476K010T0100V
TPSD476K010T0100V KYOCERA AVX
TPS_AUTO.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD476K010T0100V KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD476K010T0100V TPSD476K010T0100V Hersteller : Kyocera AVX TPS_AUTO.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 10% 2917 ES R 100mOhm AEC-Q200
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TPSD476K010T0100V TPSD476K010T0100V Hersteller : KYOCERA AVX TPS_AUTO.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Grade: Automotive
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 741 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
TPSD476K010T0100V TPSD476K010T0100V Hersteller : KYOCERA AVX Components tps_auto.pdf Cap Tant Solid 47uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 31 Stücke:
auf Bestellung 31 Stücke: