Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSD476M016R0150
TPSD476M016R0150
TPSD476M016R0150 KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.15 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSD476M016R0150 KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSD476M016R0150 TPSD476M016R0150 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 47uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.15 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
TPSD476M016R0150 TPSD476M016R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 127
Mindestbestellmenge: 120
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 105
Mindestbestellmenge: 99
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Mindestbestellmenge: 10
TPSD476M016R0150 TPSD476M016R0150 Hersteller : Kyocera AVX TPS-3165399.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 16V 20% L ESR
Mindestbestellmenge: 2
TPSD476M016R0150 Hersteller : AVX TPS.pdf