Produkte > KYOCERA AVX > TPSE156M050R0250
TPSE156M050R0250
TPSE156M050R0250 KYOCERA AVX
TPS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 50V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSE156M050R0250 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 20% 50V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSE156M050R0250 TPSE156M050R0250 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 15UF 20% 50V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 7372 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TPSE156M050R0250 TPSE156M050R0250 Hersteller : KYOCERA AVX TPS-3165399.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 20% 50V
TPSE156M050R0250 Hersteller : AVX TPS.pdf
TPSE156M050R0250 TPSE156M050R0250 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 15uF 50V E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.25 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar