Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSE227K010R0100V
TPSE227K010R0100V
TPSE227K010R0100V KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 220uF 10V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSE227K010R0100V KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TPSE227K010R0100V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSE227K010R0100V TPSE227K010R0100V Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 220uF 10V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TPSE227K010R0100V TPSE227K010R0100V Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TPSE227K010R0100V TPSE227K010R0100V Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 10% ESR = 100mOhm