Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TPSM13604HNDWR
TPSM13604HNDWR
TPSM13604HNDWR Texas Instruments
tpsm13604h.pdf?ts=1618297867076&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F
Hersteller: Texas Instruments
Description: SIMPLE SWITCHER 5-V TO 36-V, 4-A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module
Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.19" H (10.2mm x 9.9mm x 4.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 4A
Supplier Device Package: TO-PMOD-7
Voltage - Input (Min): 5V
Voltage - Output 1: 3 ~ 16V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSM13604HNDWR Texas Instruments
Description: SIMPLE SWITCHER 5-V TO 36-V, 4-A, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module, Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.19" H (10.2mm x 9.9mm x 4.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 96%, Current - Output (Max): 4A, Supplier Device Package: TO-PMOD-7, Voltage - Input (Min): 5V, Voltage - Output 1: 3 ~ 16V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSM13604HNDWR TPSM13604HNDWR Hersteller : Texas Instruments tpsm13604h.pdf?ts=1618297867076&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F Description: SIMPLE SWITCHER 5-V TO 36-V, 4-A
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 5V
Voltage - Output 1: 3 ~ 16V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 618 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TPSM13604HNDWR TPSM13604HNDWR Hersteller : Texas Instruments tpsm13604h.pdf?ts=1618297867076&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F Switching Voltage Regulators SIMPLE SWITCHER 5-V to 36-V 4-A high-o
auf Bestellung 218 Stücke:
TPSM13604HNDWR TPSM13604HNDWR Hersteller : Texas Instruments tpsm13604h.pdf?ts=1618297867076&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F Simple 5 V to 36 V, 4 A High Output Voltage Power Module 7 to Pmod
Produkt ist nicht verfügbar