Produkte > TPS > TPSM53603RDAR
TPSM53603RDAR
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpsm53603
Produktcode: 183112
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSM53603RDAR TPSM53603RDAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpsm53603 Module DC-DC 1-OUT 1V to 7V 3A 18W 14-Pin B3QFN EP T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produkt ist nicht verfügbar
TPSM53603RDAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpsm53603 DC DC CONVERTER 1-7V Група товару: Функціональні модулі Од. вим: шт
TPSM53603RDAR TPSM53603RDAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpsm53603 Description: DC DC CONVERTER 1-7V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Adjustable Output
Package / Case: 15-PowerBQFN Module
Size / Dimension: 0.22" L x 0.20" W x 0.16" H (5.5mm x 5.0mm x 4.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 3A
Supplier Device Package: 15-B3QFN (5x5.5)
Voltage - Input (Min): 3.8V
Voltage - Output 1: 1 ~ 7V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Adjustable Output
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 3.8V
Voltage - Output 1: 1 ~ 7V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
TPSM53603RDAR TPSM53603RDAR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftpsm53603 Power Management Modules 36-V 3-A step-down power module in smal
Mit diesem Produkt kaufen
XT60E-F
Produktcode: 195267
22 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Amas-cat1.pdf
Hersteller: AMASS
Steckverbinder, Reihenklemmen > Kleinleistungs Steckverbinder
Beschreibung: Роз'єми живлення жовтий DC. Контакт "мама". Кількість контактів: 2. Монтаж на корпус "зовнішній", провід максимум 12AWG. Максимальний струм: 35A (залежить від перерізу проводу та температури). Номінальна напруга: 500В. Рівень захисту:IP40. Робоча температура: -20...120°C
Stecker/Buchse: Вилка
Серія роз’єма: XT60
Монтаж: на корпус
auf Bestellung 4820 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
erwartet 52000 St.:
40000 St. - erwartet 31.08.2026
12000 St. - erwartet 09.07.2026
XT60E1-M / XT60E-M
32 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Amas-cat1.pdf
Hersteller: AMASS