Produkte > LITTELFUSE > TPSMB24A
TPSMB24A
TPSMB24A Littelfuse
TPSMB%20and%20TPSMB%20Asymmetric%20Series.pdf
Hersteller: Littelfuse
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 24V AEC-Q101 5% Uni-Directional
auf Bestellung 1432 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSMB24A Littelfuse
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSMB24A TPSMB24A Hersteller : Littelfuse Inc. TPSMB%20and%20TPSMB%20Asymmetric%20Series.pdf Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 2759 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
TPSMB24A TPSMB24A Hersteller : Littelfuse tvsdiodetpsmbandtpsmbasymmetricdatasheet.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 20.5V 600W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMB T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
TPSMB24A TPSMB24A Hersteller : Vishay Semiconductors TPSMB%20and%20TPSMB%20Asymmetric%20Series.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,24V 5%,SMB PAR