Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TPSR106K006R1000V
TPSR106K006R1000V
TPSR106K006R1000V KYOCERA AVX Components
tps.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 6.3V R CASE 10%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 1 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSR106K006R1000V KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Weitere Produktangebote TPSR106K006R1000V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSR106K006R1000V TPSR106K006R1000V Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V