Produkte > KYOCERA AVX > TPST106K006R1000
TPST106K006R1000
TPST106K006R1000 KYOCERA AVX
TPS-3165399.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10% 6.3V
auf Bestellung 3706 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPST106K006R1000 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 6.3V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Weitere Produktangebote TPST106K006R1000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPST106K006R1000 TPST106K006R1000 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 10uF 6.3V T CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Inward L SMD 3528-12 1 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TPST106K006R1000 TPST106K006R1000 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 6.3V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V