Produkte > KYOCERA AVX > TPSV227M016R0075
TPSV227M016R0075
TPSV227M016R0075 KYOCERA AVX
TPS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm
Manufacturer Size Code: V
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSV227M016R0075 KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2924, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 75mOhm, Manufacturer Size Code: V, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSV227M016R0075 TPSV227M016R0075 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 16V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: V
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
auf Bestellung 2528 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TPSV227M016R0075 TPSV227M016R0075 Hersteller : Kyocera AVX TPS-3165399.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 16V 20% L ESR
auf Bestellung 11 Stücke:
TPSV227M016R0075 TPSV227M016R0075 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 220uF 16V V CASE 20% (7.3 X 6.1 X 3.55mm) Inward L SMD 7361-38 0.075 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 6 Stücke:
auf Bestellung 6 Stücke:
TPSV227M016R0075 Hersteller : AVX TPS.pdf