Produkte > AVX > TPSY157K010R0150
TPSY157K010R0150 AVX
TPS.pdf
Hersteller: AVX
auf Bestellung 120000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TPSY157K010R0150 AVX
Description: CAP TANT 150UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: Y, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TPSY157K010R0150
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TPSY157K010R0150 TPSY157K010R0150 Hersteller : KYOCERA AVX Components tps.pdf Cap Tant Solid 150uF 10V Y CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.15 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TPSY157K010R0150 TPSY157K010R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TPS.pdf Description: CAP TANT 150UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: Y
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
TPSY157K010R0150 TPSY157K010R0150 Hersteller : KYOCERA AVX TPS-3165399.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF Case Y