Produkte > PANASONIC > TQ2-2M-24V-3
TQ2-2M-24V-3
TQ2-2M-24V-3 Panasonic
mech_eng_tq.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 1A DPDT-MBB(14x9x5)mm THT
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TQ2-2M-24V-3 Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: Telecom, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form D), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Weitere Produktangebote TQ2-2M-24V-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TQ2-2M-24V-3 TQ2-2M-24V-3 Hersteller : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 24VDC 1A DPDT-MBB(14x9x5)mm THT
Produkt ist nicht verfügbar
TQ2-2M-24V-3 TQ2-2M-24V-3 Hersteller : Panasonic Electric Works 4514 Description: RELAY TELECOM DPDT 1A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form D)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Load - Max Switching: 125VA, 110W
Produkt ist nicht verfügbar
TQ2-2M-24V-3 TQ2-2M-24V-3 Hersteller : Panasonic Industrial Devices 4514 Low Signal Relays - PCB 125VAC M.B.B.Type24V 1 Form A 30VDC 0.5A