Produkte > PANASONIC > TQ2SA-L2-24V
TQ2SA-L2-24V
TQ2SA-L2-24V Panasonic
mech_eng_tq.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
auf Bestellung 550 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TQ2SA-L2-24V Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 250VA, 440W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TQ2SA-L2-24V TQ2SA-L2-24V Hersteller : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
TQ2SA-L2-24V TQ2SA-L2-24V Hersteller : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT(14x11.5x5.6)mm SMD
auf Bestellung 550 Stücke:
TQ2SA-L2-24V TQ2SA-L2-24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices Pansonic_12-15-2025_TQ_Relays.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 24VDC DPDT 2 COIL LATCH SMD
auf Bestellung 897 Stücke:
TQ2SA-L2-24V TQ2SA-L2-24V Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_tq.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 250VA, 440W
auf Bestellung 148 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
TQ2SA-L2-24V Hersteller : NAIS mech_eng_tq.pdf 07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TQ2SA-L2-24V Hersteller : Panasonic TQ.pdf Low Profile 2 A DPDT 24 VDC 2 Coil Latching Surface Mount Signal Relay Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт