Produkte > PANASONIC > TQ2SA-L2-4.5V
TQ2SA-L2-4.5V
TQ2SA-L2-4.5V Panasonic
mechengtq.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 41
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TQ2SA-L2-4.5V Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 31 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 250VA, 440W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TQ2SA-L2-4.5V TQ2SA-L2-4.5V Hersteller : Panasonic mechengtq.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 41
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
TQ2SA-L2-4.5V TQ2SA-L2-4.5V Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_tq.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 31 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 250VA, 440W
auf Bestellung 12522 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
TQ2SA-L2-4.5V TQ2SA-L2-4.5V Hersteller : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14x11.5x5.6)mm SMD
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 15 Stücke:
auf Bestellung 15 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TQ2SA-L2-4.5V TQ2SA-L2-4.5V Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_tq.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT 2 COIL LATCH SMD