Produkte > PANASONIC > TQ2SS-L2-12V
TQ2SS-L2-12V
TQ2SS-L2-12V Panasonic
mech_eng_tq.pdf
Hersteller: Panasonic
Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (14mm 9.3mm 7.5mm)) SMD
auf Bestellung 3450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TQ2SS-L2-12V Panasonic
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: Telecom, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 250VA, 440W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TQ2SS-L2-12V TQ2SS-L2-12V Hersteller : Panasonic Electric Works 4514 Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 11.7 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 250VA, 440W
auf Bestellung 77 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TQ2SS-L2-12V TQ2SS-L2-12V Hersteller : Panasonic Industrial Devices 4514 Low Signal Relays - PCB 2A 12VDC DPDT 2 COIL LATCH SMD
auf Bestellung 1239 Stücke:
TQ2SS-L2-12V TQ2SS-L2-12V Hersteller : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 12VDC 2A DPDT( (14mm 9.3mm 7.5mm)) SMD
Produkt ist nicht verfügbar