TR/3216FF500-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE BRD MT 500MA 32VAC 63VDC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 32 V
Voltage Rating - DC: 63 V
Melting I²t: 0.0019
Produktbewertung abgeben
Technische Details TR/3216FF500-R Eaton - Electronics Division
Description: EATON BUSSMANN - TR-3216FF500-R - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 32 VAC, 63 VDC, 1206 [Metrisch: 3216], tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 32VAC, Nennspannung, V DC: 63VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216], Schaltvermögen AC-Strom: 50A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: Chip 3216FF Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
TR/3216FF500-R | Hersteller : Bussmann / Eaton |
Surface Mount Fuses 32VAC/DC .5A Fast Acting Chip Fuse |
auf Bestellung 5505 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
TR/3216FF500-R | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: FUSE BRD MT 500MA 32VAC 63VDCPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm) Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Response Time: Fast Blow Approval Agency: CSA, UL Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A Part Status: Active Current Rating (Amps): 500 mA Voltage Rating - AC: 32 V Voltage Rating - DC: 63 V Melting I²t: 0.0019 |
auf Bestellung 6043 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
TR-3216FF500-R | Hersteller : EATON BUSSMANN |
Description: EATON BUSSMANN - TR-3216FF500-R - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 32 V, 63 V, 1206 [Metrisch: 3216]tariffCode: 85361090 Schaltvermögen DC-Strom: 50A rohsCompliant: YES hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES usEccn: EAR99 Nennspannung V AC: 32VAC Nennspannung, V DC: 63VDC Auslöseverhalten: Flink Bauform - Sicherung: 1206 [Metrisch: 3216] Schaltvermögen AC-Strom: 50A euEccn: NLR Sicherungsstrom: 500mA Produktpalette: Chip 3216FF Series productTraceability: No SVHC: To Be Advised |
| TR/3216FF500-R | Hersteller : Cooper Bussmann |
FUSE BOARD MNT 500MA 32VAC 63VDC Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт |