Produkte > TE CONNECTIVITY > TRA806/17103
TRA806/17103
TRA806/17103 TE Connectivity
ANT-DS-TRA806-PHANTOMS-MULTIBAND 0419.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Antennas OMNI,Ph,NMO,806-960M Hz
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA806/17103 TE Connectivity
Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME NMO, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS, Gain: 5.9dBi, 5.8dBi, 5.1dBi, 4.2dBi, 4.2dBi, 4.4dBi, 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 7, VSWR: 2, 2.5, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.300" (58.42mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote TRA806/17103
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRA806/17103 Hersteller : TE Connectivity Laird Phantoms-%20Multi-Band_0415.pdf Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME NMO
Produkt ist nicht verfügbar
TRA806-17103 Hersteller : TE Connectivity Phantoms-%20Multi-Band_0415.pdf Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME NMO
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS
Gain: 5.9dBi, 5.8dBi, 5.1dBi, 4.2dBi, 4.2dBi, 4.4dBi, 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 7
VSWR: 2, 2.5
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.300" (58.42mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Power - Max: 100 W