TRA8903NP
TRA8903NP TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 900MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Applications: GSM
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 900MHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA8903NP TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 900MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Applications: GSM, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 900MHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote TRA8903NP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRA8903NP TRA8903NP Hersteller : Laird Connectivity ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf Antennas OMNI,SB,PH,890-960MH z