TRA9023N
TRA9023N TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH NMO 902-928MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 915MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA9023N TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH NMO 902-928MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 915MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.