TRAB4500NP
TRAB4500NP Laird Connectivity
750310617-1723848.pdf
Hersteller: Laird Connectivity
Power Transformers WE-FB 9-36V 36W 200kHz
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAB4500NP Laird Connectivity
Description: RF ANT 460MHZ DOM N FEM PAN 3.4", Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.400" (86.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRAB4500NP TRAB4500NP Hersteller : TE Connectivity Laird Vehicular_Antenna_Catalog.pdf Description: RF ANT 460MHZ DOM N FEM PAN 3.4"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.400" (86.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W