Produkte > TE CONNECTIVITY > TRABT1420P
TRABT1420P TE Connectivity
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Category: WiFi/Bluetooth antennas
Description: Antenna; ISM; 0dBi; on panel; 151MHz
Type of communications modules accessories: antenna
Kind of antenna: ISM
Antenna gain: 0dBi
Mounting: on panel
Frequency: 151MHz
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRABT1420P TE Connectivity
Description: RF ANT 151MHZ DOM N FEM PAN 2.3", Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 142MHz ~ 160MHz, Gain: 0dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.125" (104.77mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 151MHz, Power - Max: 60 W.
Weitere Produktangebote TRABT1420P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRABT1420P Hersteller : TE Connectivity Laird Vehicular_Antenna_Catalog.pdf Description: RF ANT 151MHZ DOM N FEM PAN 2.3"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 142MHz ~ 160MHz
Gain: 0dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.125" (104.77mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 151MHz
Power - Max: 60 W