Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TRF371135IRGZR
TRF371135IRGZR
TRF371135IRGZR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135
Hersteller: Texas Instruments
Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Demodulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Gain: 45dB
Noise Figure: 17.5dB
P1dB: 3dBV
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Current - Supply: 370 mA
auf Bestellung 2483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRF371135IRGZR Texas Instruments
Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Demodulator, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Gain: 45dB, Noise Figure: 17.5dB, P1dB: 3dBV, LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz, RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Current - Supply: 370 mA.
Weitere Produktangebote TRF371135IRGZR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRF371135IRGZR TRF371135IRGZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Quadrature Dmod 48-Pin VQFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TRF371135IRGZR TRF371135IRGZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Demodulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Gain: 45dB
Noise Figure: 17.5dB
P1dB: 3dBV
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Current - Supply: 370 mA
TRF371135IRGZR TRF371135IRGZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Modulator/Demodulator 1.7-6.0GHz Wide BW Dir Down Conv Rcvr