Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TRF371135IRGZT
TRF371135IRGZT
TRF371135IRGZT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135
Hersteller: Texas Instruments
Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Demodulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Gain: 45dB
Noise Figure: 17.5dB
P1dB: 3dBV
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Part Status: Active
Current - Supply: 370 mA
auf Bestellung 5627 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRF371135IRGZT Texas Instruments
Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Demodulator, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Gain: 45dB, Noise Figure: 17.5dB, P1dB: 3dBV, LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz, RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Part Status: Active, Current - Supply: 370 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRF371135IRGZT TRF371135IRGZT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN
Mounting Type: Surface Mount
Function: Demodulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Gain: 45dB
Noise Figure: 17.5dB
P1dB: 3dBV
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Part Status: Active
Current - Supply: 370 mA
auf Bestellung 5250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Current - Supply: 370 mA
TRF371135IRGZT suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135
auf Bestellung 75 Stücke:
TRF371135IRGZT TRF371135IRGZT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Quadrature Dmod 48-Pin VQFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TRF371135IRGZT TRF371135IRGZT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Modulator/Demodulator 1.7-6.0GHz Wide BW Dir Down Conv Rcvr