Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TRF372017IRGZR
TRF372017IRGZR
TRF372017IRGZR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017
Hersteller: Texas Instruments
Quadrature Mod 48-Pin VQFN EP T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRF372017IRGZR Texas Instruments
Description: RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Upconverter, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, P1dB: 12dBm, Test Frequency: 2.7GHz, LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz, RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz, Output Power: 3dBm, Noise Floor: -153dBm/Hz, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Current - Supply: 200 mA.
Weitere Produktangebote TRF372017IRGZR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRF372017IRGZR TRF372017IRGZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Quadrature Mod 48-Pin VQFN EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TRF372017IRGZR TRF372017IRGZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Description: RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFN
Mounting Type: Surface Mount
Function: Upconverter
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
P1dB: 12dBm
Test Frequency: 2.7GHz
LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
Output Power: 3dBm
Noise Floor: -153dBm/Hz
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Current - Supply: 200 mA
TRF372017IRGZR TRF372017IRGZR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Modulator/Demodulator 300MHz to 4.8GHz Qua d Modulator A 595-TRF372017IRGZT