Produkte > KYOCERA AVX > TRJU107K025RRJV
TRJU107K025RRJV
TRJU107K025RRJV KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 25V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRJU107K025RRJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 25V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRJU107K025RRJV TRJU107K025RRJV Hersteller : KYOCERA AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 100uF 10%
auf Bestellung 1868 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TRJU107K025RRJV TRJU107K025RRJV Hersteller : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 25V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 2
TRJU107K025RRJV TRJU107K025RRJV Hersteller : KYOCERA AVX Components trj.pdf Cap Tant Solid 100uF 25V U CASE 10% (7.3 X 6.1 X 4.1mm) Inward L SMD 7361-43 0.5 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 Medical T/R