TS-111-GN32
TS-111-GN32 TE Connectivity Deutsch Connectors
product-K1154325.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: PUSH BUTTON SWITCHES, SINGLE POL
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 5A (DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Type: Standard, Illuminated
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Connector
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.50mm Dia
Color - Actuator/Cap: Green
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - DC: 32 V
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS-111-GN32 TE Connectivity Deutsch Connectors
Description: PUSH BUTTON SWITCHES, SINGLE POL, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 5A (DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Type: Standard, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Connector, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 30.50mm Dia, Color - Actuator/Cap: Green, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - DC: 32 V.