Produkte > CUI DEVICES > TS02-66-55-BK-160-LCR-D
TS02-66-55-BK-160-LCR-D
TS02-66-55-BK-160-LCR-D CUI DEVICES
ts02.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 80000Cycles 1.6N Thru-Hole Bag
auf Bestellung 5520 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2193
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS02-66-55-BK-160-LCR-D CUI DEVICES
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 160gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 5.50mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS02-66-55-BK-160-LCR-D TS02-66-55-BK-160-LCR-D Hersteller : CUI DEVICES ts02.pdf Switch Tactile OFF (ON) SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 80000Cycles 1.6N Thru-Hole Bag
auf Bestellung 5520 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2174
TS02-66-55-BK-160-LCR-D TS02-66-55-BK-160-LCR-D Hersteller : CUI Devices ts02-2586188.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 5.5 mm Act Height, 160 gf, Black, Long Crimped, Through Hole, SPST,
Mindestbestellmenge: 18
TS02-66-55-BK-160-LCR-D TS02-66-55-BK-160-LCR-D Hersteller : CUI Devices ts02.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 5.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 112
TS02-66-55-BK-160-LCR-D TS02-66-55-BK-160-LCR-D Hersteller : Same Sky ts02-3511329.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 5.5 mm Act Height, 160 gf, Black, Long Crimped, Through Hole, SPST,