Produkte > SAME SKY > TS02-66-73-BK-160-LCR-D
TS02-66-73-BK-160-LCR-D
TS02-66-73-BK-160-LCR-D Same Sky
ts02.pdf
Hersteller: Same Sky
Tactile Switches 6 x 6 mm, 7.3 mm Act Height, 160 gf, Black, Long Crimped, Through Hole, SPST,
auf Bestellung 3946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS02-66-73-BK-160-LCR-D Same Sky
Description: 6 X 6 MM, 7.3 MM ACTUATOR HEIGHT, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 160gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 7.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS02-66-73-BK-160-LCR-D TS02-66-73-BK-160-LCR-D Hersteller : CUI Devices ts02-2586188.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 7.3 mm Act Height, 160 gf, Black, Long Crimped, Through Hole, SPST,
auf Bestellung 3292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
TS02-66-73-BK-160-LCR-D TS02-66-73-BK-160-LCR-D Hersteller : CUI Devices ts02.pdf Description: 6 X 6 MM, 7.3 MM ACTUATOR HEIGHT
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 160gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 7.30mm